Saturday, May 6th

DIVISION DDYSC TEAMS OPPONENT TIME H/A FIELD COACH
U9 Boys DDYSC 08 Boys Elite Inter Atlanta FC 08B Elite
3:00pm Away Austin 1 Kirk R.
U9 Boys DDYSC 08 Boys Premier  Inter Atlanta FC 08B Premier 12:00pm Away Austin 1 Jake H.
U9 Boys DDYSC 08 Boys United  Inter Atlanta FC 08B Excel 9:00am Away Arizona Avenue 2C Numa I.
U9 Boys DDYSC 08 Boys Orange (Prem/Uni) Liberty 08/09 D Salihovic 10:30am Away Arizona Avenue 2D Numa I.
U10 Boys DDYSC 07 Boys Elite Inter Atlanta FC 07B Elite 10:30am Away Arizona Avenue 2A Richard B.
U10 Boys DDYSC 07 Boys Premier Inter Atlanta FC 07B Premier 9:00am Away Arizona Avenue 2A Casey O.
U10 Boys DDYSC 07 Boys United Inter Atlanta FC 07B Excel 12:00pm Away Austin 2 David P. 
U10 Boys DDYSC 07 Boys Orange (Uni/Allian) Inter Atlanta FC 07B Gold 3:00pm Away Austin 2 David P.
U10 Boys DDYSC 07 Boys Alliance Liberty 07B D/E Arrant 4:30pm Away Austin 1 Numa I.
U11 Boys DDYSC 06 Boys Elite Liberty 06B B Zecic 3:00pm Away Arizona Avenue 1B George A.
U11 Boys DDYSC 06 Boys Premier Inter Atlanta FC 06B Premier 9:00am Away Arizona Avenue 1B Kirk R.
U11 Boys DDYSC 06 Boys United Inter Atlanta FC 06B Excel 10:30am Away Arizona Avenue 1B Jake H.
U12 Boys DDYSC 05 Boys Elite Inter Atlanta FC 05B Elite 4:30pm Away Arizona Avenue 1 Richard B.
U12 Boys DDYSC 05 Boys Premier Inter Atlanta FC 05B Gold 9:00am Away Arizona Avenue 1A Mike H.

 

DIVISION DDYSC TEAMS OPPONENT TIME H/A FIELD COACH
U9 Girls DDYSC 08 Girls Elite Inter Atlanta FC 08G Elite 9:00am Home Pattillo Park 1 Turkish
U9 Girls Liberty 08G D Bader Inter Atlanta FC 08G Elite/Prem 12:00pm Home Pattillo Park 1 N/A
U9 Girls DDYSC 08 Girls Premier Inter Atlanta FC 08G Premier 10:30am Home Pattillo Park 1 Turkish
U10 Girls DDYSC 07 Girls Elite Inter Atlanta FC 07G Elite 9:00am Home Pattillo Park 2 Ozer K.
U10 Girls DDYSC 07 Girls Premier Inter Atlanta FC 07G Premier 1:30pm Home Pattillo Park 1 Kerry K.
U10 Girls Liberty 07G C/D Goldstein Inter Atlanta FC 07G Prem/Excel 3:00pm Home Pattillo Park 1 N/A
U10 Girls Liberty 07G D Goldstein Inter Atlanta FC 07G Excel 4:30pm Home Pattillo Park 1 N/A
U10 Girls DDYSC 07 Girls Orange (Elit/Prem) Liberty 07G C Berube 4:30pm Home Pattillo Park 2 Ozer K./Kerry K.
U11 Girls DDYSC 06 Girls Elite Inter Atlanta FC 06G Elite 10:30pm Home Pattillo Park 2 Tim W.
U11 Girls DDYSC 06 Girls Premier Inter Atlanta FC 06G Premier 12:00pm Home Pattillo Park 2 Tim W.
U11 Girls Liberty 06G C/D Berube Inter Atlanta FC 06G Excel 1:30pm Home Pattillo Park 2 N/A
U12 Girls Liberty 05G D Berube Inter Atlanta FC 05G Excel 3:00pm Home Pattillo Park 2 N/A
U12 Girls DDYSC 05 Girls Inter Atlanta FC 05G Premier 3:00pm Home DeKalb School of the Arts Tish W.